Про нас

З 1995 року ми працюємо кожного дня, щоб пропонувати вам продукцію самогї високої якості. Наша компанія має партнерів у всіх куточках світу. Підбір нашого
асортименту базується на многорічному досвіді та професіоналізмі. Самі кращі товари, найновіші технології та гнучка система знижок - основні переваги співпраці
з намиї. Товари нашої компанії продаються оптом в Харькові, Чернівцях та Одесі. Наш асортимент складається з п`яти основних груп:

1. Садовопаркова техніка та техніка для лісового господарства. Японська марка ЕХО - це високотехнологічний, сучасний інструмент. 21 сторіччя підвищує стандарти життя,
разом з тим слід підіймати стандрти роботи. Працювати швидше, комфорніше, безпечніше та з меньшими витратами. Все це легко с інструментом ЕХО.

2. Асортимент паливномастильних матеріалів від нашої компанії повністю задовільняє всі потреби моторного інструменту. Від моторів що розроблені у 80-х до надсучасних двугунив останніх поколінь.

3. Великий асортимент та високоякісне обладнаня по доступних цінах це основна перевага захисного обладнаня від нашої фірми. Всі моделі сертифіковано в Україні.

4. Наша компанія є офіційним дистрибютором бренду Oregon та ексклюзивним представником марки Saber в Україні. Сучасний тип лацюга до бензопили було винайдено компанією Oregon. Розробка ріжучої системи майбутнього Power Sharp також належить Oregon.
Продукція марки Saber відноситься до товарів економного класу. Про те слід відмітити високу якість продукції торгівельної марки Saber. Основна націленість - побутові користувачі яки мають потребу в якісних комплектуючих за невисоку ціну.

5.Запасні частини в асортименті, що складається з близько двох тисяч найменувать, охоплюють практично всі популярні моделі марок інструменту представлених в Україні.
В нашому прайсі можно знайти товари різних цінових категорій, від єконом до преміум. Основний та незмінний принцип підбору товарів з нашого асортименту - висока якість та доступна ціна. 

T&S © 2021