БЕНЗОПИЛИ

Всі виробники ECHO SABER GATOR
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бензопилка ECHO CS-510/38WS (Японія)
Бензопилка ECHO CS-510/38WS (Японія)

Артикул: CS-510/38WS

На складі
Бензопила загального призначення з відмінними технічними характеристиками, ідеально підходить для використання в особистому господарстві і для важких лісозаготівельних робіт. Надійна і потужна, з легкою вагою, CS-510 може працювати зі стволами будь-яких розмірів. Ця пила оснащена електронним запал..
Ціна: 11,603.20.грн
Бензопилка GATOR 52cc
Бензопилка GATOR 52cc

Артикул: GS-52

На складі
Бензопила Gator це безкомпромісний варіант ціна - якість для використання в домашньому господарстві і навіть на лісозаготівлі від Сербського виробника. Ця пила без проблем може задовільнити як рядового користувача так і професіонала.Чудова ергономіка, потужна та маневрена, ця пила створена для комфо..
Ціна: 1,850.24.грн
Бензопилка SABER SC-45ES 1,7 кВт, легкий запуск
Бензопилка SABER SC-45ES 1,7 кВт, легкий запуск

Артикул: SC-45ES

Немає в наявності
Бензопилка SABER SC-45ES відноситься до напівпрофесійного класу. Інструмент такого типу використовується в домашньому господарстві та на підприємствах де є досить великі об`єми роботи з різання деревени. До переваг цієї моделі можна віднести: професійну компоновку вузлів з картером бензопила ..
Ціна: 2,980.00.грн
Бензопили Від домашньої  роботи до важких лісозаготівель -  ланцюгові бензинові пили завжди виконують роботу найкращим чином. У всіх бензопилах, які Ви можете придбати у нас використано  ексклюзивні технології контролю викиду вихлопних газів, мають  необмежені експлуатаційні якості і функціональну надійність незалежно від можливостей оператора.
          Для правильного вибору бензопили в першу чергу Вам потрібно визначитись  , який об'єм роботи буде виконуватись. Сучасні пили підрозділяють на наступні: 
професійні, побутові, напівпрофесійні. Побутові бензопили використовуються для неважких робіт. Ними не можна користуватися довгий час, потужність у такого різновиду найменша,але цей недолік компенсується компактністю, легкістю і зручністю. Професійні  відрізняються великою потужністю і більшими можливостями і відповідно найвищою ціною. Такі пили здатні  працювати  протягом всього робочого дня. Використовуються вони здебільшого у лісгоспах, або великих заготівельних компаніях,  де працюють професійні лісоруби. Напівпрофесійні  бензопили можна використовувати для будь-яких будівельних робіт,  на виробництві, а також і в домашньому господарстві, і навіть для валки лісу.
Необхідністю також є визначення  потужності  бензопили. Від цього залежить, як швидко інструмент розпиляє дерево. Потужність інструменту вимірюється в кіловатах (або кінських силах). Для  догляду за садом або парком буде достатньо 2 кВт. Пила потужністю 3 кВт може виконувати більш широкий спектр завдань. Вона допоможе і дрова заготовити, і дерево, в разі необхідності, звалити. Бензопили потужністю більше 3 кВт, призначені для інтенсивної валки лісу. Незалежно від типу ланцюгової пили, варто незабувати про ріжучу гарнітуру. Вона складається з шини і ланцюга. Це ті частини інструменту, які, власне, і займаються безпосередньо різанням. Чим товстіше дерево, тим довше повинна бути направляюча шина. Але зауважте, довжина шини повинна відповідати можливостям двигуна. Якщо працювати з шиною, довжина якої більше рекомендованої для даної моделі, то ріжуча гарнітура і двигун прослужать Вам недовго. Тривала робота бензопилою створює значне навантаження на руки того, хто нею працює. Тому при придбанні  необхідно звернути увагу на оснащення її антивібраційною системою (амортизатори,пружини), обов'язково спробувати завести і потримати в руках. Після придбання такого виду інструменту постає питання , а як же правильно почати роботу , щоб ненашкодити техніці.  Для цього Вам непотрібно попередньо  обкатувати  двигун, техніка вже готова до роботи. В перші години  просто необхідно працювати з невеликим навантаженням на двигун в циклічному режимі (навантаження 1-1,5хв., 10-15 сек. -  холостий хід). Не тримайте двигун довго на холостих обертах, тому що при цьому паливна суміш згоряє не повністю і відповідно не повністю видаляється з циліндру. Це призведе до утворення нагару і може викликати вихід з ладу поршневих кілець, поршня та циліндра. Ланцюгові бензинові пили, які Ви можете придбати у нас створені для фермерів, працівників житлово-комунальної сфери, які розраховують на надійність і ефективність, а також для вимогливих користувачів в приватному секторі. При використанні нашої техніки  Ви отримаєте задоволення від досконалого обслуговування. Трейд-сервіс-1  завжди гарантує найвищу якість продукції і ніколи не підводить очікування клієнтів.
T&S © 2020