Ручки стартера

Всі виробники SABER
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ручка стартера до бензопил китайського та европейського виробництва моделей 4500, 5200
Ручка стартера до бензопил: - моделей 4500, 5200 (китайського та європейського виробництва) Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 7.67.грн
Ручка стартера до бензопил, мотокос Husqvarna
Ручка стартера до: - Бензопил та мотокос Husqvarna Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 17.89.грн
Ручка стартера до бензопил та мотокос STIHL
Ручка стартера до бензопил та мотокос STIHL

Артикул: 51-001

Немає в наявності
Ручка стартера до: - бензопил та мотокос STIHL Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 17.89.грн

Компанія «Трейд – Сервіс 1» пропонує широкий вибір запасних частин практично для будь якого бензомоторного інструменту до найдрібнішої деталі. У цьому розділі Ви сможете підібрати ручку стартеру для пили вашого виробника. Ручка стартеру, не впливає на роботу вашої пили, але дозволяє вам з комфортом нею користуватися, та здійснювати запуск двигуна. Попіклуйтеся про те, щоб у вас завжди ця деталь була в запасі. Ручки стартеру представлені у широкому асортименті такими брендами як Saber та Tecomec.
Продукція ТМ «
SABER»(Сербія) представлена на ринку України великим асортиментом якісних запчастин та витратних для бензопил та мотокіс - шини направляючі, ланцюг до бензопил , зірочки ведучі, карбюратори, колінвали,  підщипники, циліндро-поршньові групи,  струна ріжуча  і тд. Також на особливу увагу заслуговує техніка - бензопили, мотокоси, мотопомпи, двигуни, генератори,  яка має підвищені експлуатаційні характеристики і з кожним роком користується все більшим попитом серед рядових українців. Завдяки сучасним матеріалам і застосуванню перевірених інноваційних технологій і інструмент від ТМ "Saber" є надійним, зручним і простим  у використанні.Tecomec - це найбільша корпорація в Італії, яка займається виробництвом тапродажем машин для сільського господарства, садівництва та  лісового господарства. Бренд  Tecomec був заснований в 1985 році. Сьогодні, Tecomec  є лідером у продажу запчастин  для бензомототехніки. Займає провідне місце серед виробників аксесуарів  у сфері лісозаготівлі. Виготовляють валочні клини та одні з найкращих в світі у виготовленні заточних станків для побутового та професійного використання. Аксесуари і витратні  для кущорізів Tecomec : головки косильні, кожух захисний, ремінь плечовий ,захисні маски, наушники. Вся продукція Tecomec відповідає всім європейським стандартам якості та екологічності. За будь якими консультаціями звертайтеся за вказаними контактними даними.

T&S © 2021