Поршня до бензопили і мотокоси

Уточнити пошуковий запит

Всі виробники TECOMEC SABER
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Стопор поршня пластиковий (нейлон)
Стопор поршня монтажний: Матеріал виготовлення - нейлон Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 80.09.грн

   У разі виходу з ладу двигуна бензопили варто звернути увагу на поршні. Аналіз зовнішнього вигляду  поршня дасть можливість визначити причину виходу з ладу двигуна. Новий поршень виглядає так:.

                                                                                           
 

Заклинювання через недостатню кількість  оливи.

Заклинювання може відбуватися через перегрів двигуна при роботі на бідній суміші або неправильним співвідношенням бензину і масла в паливній суміші, неправильним типом використовуваної оливи або повною  її відсутністю. У деяких випадках перегрів може бути наскільки значним, що матеріал поршня стає пластичним, утворюються задири уздовж поршневої ”юбки” і присутнє прилипання до поверхні циліндра. При цьому, через властивість швидкого теплового розширення поршня, задири  можуть з'явиться і на впускний стороні.

                                                                                           
Поршневе кільце зазвичай не пошкоджується і вільно ходить по кільцевій канавці. При появі малих задирів бажано перевірити і відрегулювати карбюратор, а також перейти на свіже паливо. Якщо на поршні бензопили  виявилено середні або навіть глибокі задири, тоді необхідно провести комплекс дій: Перейти на правильно приготовлену паливну суміш Перейти на свіже паливо з вищим октановим числом Замінити пошкоджені деталі Замінити поточні прокладки і сальники Прочистити ребра охолодження і повітрозабірник Прочистити екран іскрогасника.

Перевищення допустимих обертів двигуна

Руйнування поршневого кільця, зазвичай відбувається при перевищенні допустимих обертів двигуна.Внаслідок  підвищеної температури призводить до  кільце при русі в канавці поршня застрягає, це не дозволяє поршневому кільцю повністю зайти в канавку. У наслідок цього відбувається виступання гострої кромки кільця, яка  чіпляє нерівності і зажимається в циліндрі, приводячи до його поломки. Крім того, занадто високі обороти двигуна можуть привести до постукування частин поршневого кільця по штіфту, коли кільце рухається по своїй канавці. Якщо цей стукіт прийме інтенсивний характер, він може вибити штифт з поршня, завдавши значні пошкодження циліндру і поршню.

Заклинювання через утворення надлишкового  нагару

Пошкодження через зайве скупчення нагару за симптомами нагадують пошкодження через недостатність оливи. Але скупчення нагару відбувається на верхній частині поршня і в камері згоряння циліндра. Спідниця поршня має більш темний відтінок за рахунок проходження більш гарячих газів, що утворюються при згорянні і пробиваються під поршневе кільце. У такому випадку необхідно змінити використовуваний бензин і відрегулювати карбюратор бензопили.

                                                                                                
Пошкодження, що викликаються пилом і брудом Будь-яка речовина, крім чистого повітря і палива, що потрапляє в двигун через впускний канал, може викликати підвищений знос і пошкодження поршня. Такі пошкодження найпростіше побачити на впускний стороні поршня, в нижній частині “юбки”, яка проходить через впускний канал. У першу чергу необхідно переконатися у правильності установки, відсутності дефектів якості повітряного фільтра.                                                                                            
  Крім того, при значних пошкодженнях, необхідно перевірити кріплення частин карбюратора або системи впуску. Наш асортимент  поршнів складається з наступних виробників : METEOR, AIP, SABER, TECOMEC, VINI. Їх якість ,при правильній експлуатації, забезпечить надійну роботу Вашого інструменту.

T&S © 2021