ОЛИВИ ТА МАСТИЛА

Всі виробники ECHO TECOMEC SABER ALC
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мастило ALCo EP-O 120 г (літієва)
Мастило ALCo EP-O 120 г (літієва)

Артикул: 16-017

На складі
Мастило для редуктора 120гр. в новій упаковці. Володіє винятковими антизадирні властивостями, завдяки наявності в складі літію: - ефективно змащує, значно знижує тертя, збільшує ресурс агрегатів - захищає від задира - відмінно тримається на поверхні - стійка до вимивання гарячою і холодною вод..
Ціна: 125.10.грн
Мастило до редуктора мотокоси 120г. SABER
Мастило для редуктора мотокоси 120г. SABER Основні переваги: збільшує змащувальний ефект детелей редуктора зменшує тертя між складовими елементами деталей рівномірно розподіляти тепло і охолоджує деталі від перегріву підвищена стійкість до корозійних процесів здатніст..
Ціна: 43.95.грн
Олива моторна до 2Т (2-х тактних) двигунів бензопил, мотокос, моторолерів 1л. (SABER)
SABER 2T Mix 1л. Мінеральна моторна олива для використання в 2Т двигунах. (Упаковка 12 шт.) Мінеральне олива Saber призначена для використання в якості компонента паливно-мастильна суміш для двухтактних бензинових двигунів: бензопил, мотокос, лодочних моторів, мотоциклів, мопедів, снігоходів, мот..
Ціна: 133.93.грн
Шприц для змащування зірочки шини з мастилом. (Saber)
Шприц для змащування зірочки шини з мастилом (маслянка) Застосовується: для змащування зірочки шини бензопили, підшипника ведучої зірочки і голчастого підшипника барабана зчеплення. Спеціальне мастило для зірочки шини знижує тертя і збільшує термін експлуатації незалежно від умов застосування. ..
Ціна: 138.88.грн
Олива моторна до 2Т (2-х тактних) двигунів. ALCo Multi Mix 1л. (США)
Олива моторна для 2Т (2-х тактних) двигунів ALCo Multi Mix 1л. Мінеральне олива ALCo Multi Mix призначена для використання в якості компонента паливно-мастильна суміш для двухтактних бензинових двигунів: бензопил, мотокос, лодочних моторів, мотоциклів, мопедів, снігоходів, мотоблоків, висоторізів, ..
Ціна: 175.50.грн
Олива моторна до 4Т (4-х тактних) двигунів ALCo SAE 30, 0,6 л. (США)
Мінеральна олива для 4Т двигунів газонокосарок, культиваторів, генераторів, мотопомп Виробник - ALCo - США Одним з головних факторів, що впливають на ресурс двигуна внутрішнього згорання, є якість моторної оливи і термін її заміни. Більшість мотоблоків, представлених на нашому ринку, оснащені..
Ціна: 143.10.грн
Оли́ва мото́рна — це олива для циліндро-поршневих груп.
Є оливи для дизелів, оливи для бензинових двигунів. В свою чергу моторні оливи складаються з базових олив і присадок для поліпшення в’язкості.
А також моторні оливи можна поділити на літні, зимові і всесезонні. 
За властивостями моторні оливи поділяють на синтетичні, мінеральні і напівсинтетичні (суміші мінерального і синтетичних компонентів).
Моторна олива — являється дуже важливим елементом в двигунах внутрішнього згорання. Олива може довго і надійно виконувати свої функції, і забезпечувати заданий ресурс двигуна, тільки коли вона відповідає її властивостям  механічних і хімічним впливам, яких олива зазнає в двигуні та на поверхні деталей, що підлягають змащуванню та охолодженню. Моторні оливи мають відповідати багатьом вимогам, і головне мати:
високі мийні властивості стосовно різних нерозчинних забруднювачів, які забезпечують чистоту деталей двигуна;
підвищувати граничне нагрівання оливи в картері, збільшувати інтервал часу до заміни;
протизносні властивості, що забезпечуються міцністю масляної плівки, потрібною в’язкістю при високій температурі, забезпечення холодного запуску,  і надійно змащувати в екстремальних умовах при великих навантаженнях і температурі навколишнього середовища;
висока стабільність при транспортуванні і зберіганні в нормальних умовах;
мала піноутворюваність при високій і низькій температурах;
низька витрата на чад (екологічність).
Для приготування паливної суміші необхідно дотримуватися  співвідношення , яке рекомендує  виробник техніки.
Американська олива АLC MULTI-MIX  - олива   вищої якості для бензинових двигунів,спеціально розроблене для високо- оборотистих двигунів. Олива для ланцюгових пил, кущорізів  та іншої двухтактної техніки. 
Ми пропонуємо широкий спектр спеціальних мастильних матеріалів, який включає двох і
чотирьохтактні оливи та редукторні змазки. 
А також ми пропонуємо синтетичну оливу фірми ЕСНО, це олива найвищої якості. Яку ми пропонуємо продавати з технікою ЕСНО. Ця олива була розроблена японськими спеціалістами, спеціально для техніки нового покоління. Олива , що утворює масляну плівку, що перешкоджає можливості заклинювання механізмів, перешкоджає утворенню нагару на свічках, запобігає закоксовуванню поршневих кілець, а також коли згорає не утворює смолисті відкладення.
В наявності є також олива Saber,  недорога олива, яка нічим не поступається в якості - іншим оливам.  Олива Saber  має чудові антикорозійні  властивості, її застосовують для ланцюгових пил, кущорізів та іншої двухтактної техніки. 
Вся олива придбана на Трейд-сервіс -1. сертифікована, в фабричній упаковці і фабрично опломбована, що убезпечує вас від фальсифікату. За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера  Трейд-сервіс-1.


Олива моторна для 2х тактних двигунів з повітряним охолодженням марки SABER. Технічні характеристики.

Вязкость кинематическая мм2/с, при 100С 12,86

Температура вспышки С, не ниже 224

Массовая доля воды %, не более Отс.

Плотность при 20С, г/см.куб, не более 884

Щ.ч. масла мг КОН/г масла н/б 2,2

Индекс вязкости, н/м 94

Зольность сульфатная, % н/б 0,12

Массовая доля мех. примесей %, н/б 0,011

Температура застывания, С, не выше  - 20  

T&S © 2021