SABER SC-52 ECHO CS-4200ES ECHO CS-352ES SABER SC-45ES ECHO CS-510 ECHO CS-600 GATOR GS-52

ОЛИВИ ТА МАСТИЛА

Всі виробники ECHO TECOMEC SABER ALC
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мастило ALCo EP-O 120 г (літієва)
Мастило для редуктора 120гр. в новій упаковці. Володіє винятковими антизадирні властивостями, завдяки наявності в складі літію:  - ефективно змащує, значно знижує тертя, збільшує ресурс агрегатів - захищає від задира - відмінно тримається на поверхні - стійка до вимивання гарячою..
Ціна: 121.02.грн
Мастило до редуктора мотокоси 120г. SABER
Мастило для редуктора мотокоси 120г. SABER Основні переваги:  збільшує змащувальний ефект детелей редуктора зменшує тертя між складовими елементами деталей рівномірно розподіляти тепло і охолоджує деталі від перегріву підвищена стійкість до корозійних..
Ціна: 31.06.грн
Олива моторна до 2Т (2-х тактних) двигунів бензопил, мотокос, моторолерів 1л. (SABER)
SABER 2T Mix 1л. Мінеральна моторна олива для використання в 2Т двигунах. (Упаковка 18 шт.) Мінеральне олива Saber призначена для використання в якості компонента  паливно-мастильна суміш для двухтактних бензинових двигунів: бензопил, мотокос, лодочних моторів, мотоциклів, мопедів, с..
Ціна: 104.71.грн
Олива моторна до 2Т (2-х тактних) двигунів. ALCo Multi Mix 1л. (США)
Олива моторна для 2Т (2-х тактних) двигунів ALCo Multi Mix 1л. Мінеральне олива ALCo Multi Mix призначена для використання в якості компонента  паливно-мастильна суміш для двухтактних бензинових двигунів: бензопил, мотокос, лодочних моторів, мотоциклів, мопедів, снігоході..
Ціна: 160.78.грн
Олива моторна до 4Т (4-х тактних) двигунів ALCo SAE 30, 0,6 л. (США)
Мінеральна олива для 4Т двигунів газонокосарок, культиваторів, генераторів, мотопомп Виробник -  ALCo - США Одним з головних факторів, що впливають на ресурс двигуна внутрішнього згорання, є якість моторної оливи і термін її заміни. Більшість мотоблоків, представлених на нашому ринку, ос..
Ціна: 133.63.грн
Шприц для змащування зірочки шини. (Saber)
Шприц для змащування зірочки шини з мастилом ​Виробнича компанія Saber - Сербія                       ..
Ціна: 126.87.грн
Оли́ва мото́рна — це олива для циліндро-поршневих груп.
Є оливи для дизелів, оливи для бензинових двигунів. В свою чергу моторні оливи складаються з базових олив і присадок для поліпшення в’язкості.
А також моторні оливи можна поділити на літні, зимові і всесезонні. 
За властивостями моторні оливи поділяють на синтетичні, мінеральні і напівсинтетичні (суміші мінерального і синтетичних компонентів).
Моторна олива — являється дуже важливим елементом в двигунах внутрішнього згорання. Олива може довго і надійно виконувати свої функції, і забезпечувати заданий ресурс двигуна, тільки коли вона відповідає її властивостям  механічних і хімічним впливам, яких олива зазнає в двигуні та на поверхні деталей, що підлягають змащуванню та охолодженню. Моторні оливи мають відповідати багатьом вимогам, і головне мати:
високі мийні властивості стосовно різних нерозчинних забруднювачів, які забезпечують чистоту деталей двигуна;
підвищувати граничне нагрівання оливи в картері, збільшувати інтервал часу до заміни;
протизносні властивості, що забезпечуються міцністю масляної плівки, потрібною в’язкістю при високій температурі, забезпечення холодного запуску,  і надійно змащувати в екстремальних умовах при великих навантаженнях і температурі навколишнього середовища;
висока стабільність при транспортуванні і зберіганні в нормальних умовах;
мала піноутворюваність при високій і низькій температурах;
низька витрата на чад (екологічність).
Для приготування паливної суміші необхідно дотримуватися  співвідношення , яке рекомендує  виробник техніки.
Американська олива АLC MULTI-MIX  - олива   вищої якості для бензинових двигунів,спеціально розроблене для високо- оборотистих двигунів. Олива для ланцюгових пил, кущорізів  та іншої двухтактної техніки. 
Ми пропонуємо широкий спектр спеціальних мастильних матеріалів, який включає двох і
чотирьохтактні оливи та редукторні змазки. 
А також ми пропонуємо синтетичну оливу фірми ЕСНО, це олива найвищої якості. Яку ми пропонуємо продавати з технікою ЕСНО. Ця олива була розроблена японськими спеціалістами, спеціально для техніки нового покоління. Олива , що утворює масляну плівку, що перешкоджає можливості заклинювання механізмів, перешкоджає утворенню нагару на свічках, запобігає закоксовуванню поршневих кілець, а також коли згорає не утворює смолисті відкладення.
В наявності є також олива Saber,  недорога олива, яка нічим не поступається в якості - іншим оливам.  Олива Saber  має чудові антикорозійні  властивості, її застосовують для ланцюгових пил, кущорізів та іншої двухтактної техніки. 
Вся олива придбана на Трейд-сервіс -1. сертифікована, в фабричній упаковці і фабрично опломбована, що убезпечує вас від фальсифікату. За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджера  Трейд-сервіс-1.


Олива моторна для 2х тактних двигунів з повітряним охолодженням марки SABER. Технічні характеристики.

Вязкость кинематическая мм2/с, при 100С 12,86

Температура вспышки С, не ниже 224

Массовая доля воды %, не более Отс.

Плотность при 20С, г/см.куб, не более 884

Щ.ч. масла мг КОН/г масла н/б 2,2

Индекс вязкости, н/м 94

Зольность сульфатная, % н/б 0,12

Массовая доля мех. примесей %, н/б 0,011

Температура застывания, С, не выше  - 20  

 • 5. OREGON
 • VINI
 • 2. SABER
 • VALLORBE
 • 3. ECHO
 • ZAMA
 • 4. GATOR
 • TECOMEC
 • SKF
 • AIP
 • PMG
 • METEOR
 • TILLOTSON
 • SPEED FRANCE
T&S © 2019