Мотоножиці

Всі виробники ECHO BOSCH
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Бензомотоножиці HC-1500
Бензомотоножиці HC-1500

Артикул: HC-1500

На складі
Мотоножиці ECHO HC 1500 це найлегша модель у лінійці садових ножиць ЕХО, призначена для найпростіших і стандартних робіт. Незважаючи на те що HC 1500 модель побутового рівня вона має багато елементів конструкції професійного класу. Стінки циліндра покриті спеціальним покриттям Al-Fed, яке зменшує з..
Ціна: 4,869.00.грн
Якщо у вас є невелика огорожа і ви не проти трохи попрацювати, мотоножиціЕСНО це те, що вам потрібно .
Підтримувати ваш сад красивим- для цього не потрібно багато зусиль . При правильному виборі мотоножиць, ви можете швидко і легко звільнити простір у вашому саду і тримати чагарники і живоплоти акуратними цілий рік. Ця корисна інформація дасть вам уявлення про те , що вам потрібно знати , щоб знайти ідеальнімотоножиці для вашого саду.
Якщо ваш живопліт занадто далеко від найближчого джерела живлення , бензинові мотоножиці це розумний варіант. 
Бензинові мотоножиці можуть бути використані в будь-якому місці , особливо в тих місцях, де знаходяться більш товсті гілочки . Бензинові мотоножиці зазвичай краще підходять для великих садів , але вони часто важчі і масивніші , ніж акумуляторні або електричні моделі .
Бензинові мотоножиці мають спеціальні функції, які роблять їх більш безпечними і більш зручними для користувачів . Якщо ваша огорожа поруч з будинком або далеко , невеликі і легко керовані мотоножиці , легко справляться з даним обсягом роботи.

Ми допоможемо вам вибрати , найкращі мотоножиці, щоб ви могли отримувати задоволення від роботи в саду. 
Бензинові мотоножиці використовуються для різання великих живоплотів , на відміну від електричних мотоножиць , вам не потрібний  подовжувач. Замість цього, ви просто готуєте паливну суміш і працюєте.
Головним недоліком є те, що всі бензинові мотоножиці працюють шумно , є важчими , а ще вони вібрують і багатьом людям важко зважитися почати працювати ними. Але, якщо у вас є сили, та бажання щоб справитися з бензиновими мотоножицями, адже вони є більш потужними і ви отримаєте набагато  швидше результат.
Чим довше лезо , тим швидше буде різати, але мотоножиці також будуть і важчими, більш громіздкими і більш незручними для вас . Лезо мотоножиць ЕСНО має 44см., це найкраще підходить для обрізки кущів та живоплоту.
У теорії, бензинові мотоножиці можуть різати будь-які гілочки , які будуть попадати між її зубів. Більшість бензинових мотоножиць мають зуби між 16 мм і 22 мм один від одного.
Щоб уникнути проблем при виборі мотоножиць проконсультуйтесь зі спеціалістом, розкажіть про об’єм роботи, відстань від дому, попробуте протестувати вибрану вами модель.  Все це ви зможете зробити з Трейд-сервіс-1, якщо виберете японську модель ЕСНО НС 1500, більш збалансованого варіанту ціни і якості ви не знайдете ніде. Адже «політикою якості»  ЕСНО є : «гарантувати, що продукти і послуги забезпечують повне задоволення клієнтів». Все це формує міцний фундамент якості, на якому засновано все виробництво продукції фірми ЕСНО, і завдяки цьому бренд ЕСНО став широко відомим і улюбленим в більш ніж 50 країнах світу.
T&S © 2021