Повітродувки

Всі виробники ECHO
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Повітродувка PB-2155
Повітродувка PB-2155

Артикул: PB-2155

На складі
Об'єм двигуна (см3): 21,1 Потужність двигуна (кВт): 0,5 (0,7к.с.) Вага (кг): 4,3 кг. Висока продуктивність - 420 куб.м за годину Швидкість повітря до 60м/с (216 км/год) Стартовий насос прокачки Комбінований клапан вентиляції паливного баку Захист від статичної електрики Сумісна з вакуумним ..
Ціна: 3,989.00.грн
Компанія «Трейд – Сервіс 1» являється єдиним офіційним представником торгової марки ECHO ще з 2011 року. Echo– це світовий лідер у виробництві та проектуванні бензомоторної техніки. Їх ідеї та вироби не раз робили революцію у цій галузі та вже увійшли в історію, як одна з найкращих компаній світу, яка виготовляє продукцію високої якості та має незмінну репутацію більше ніж пів століття.
Назву ECHO (ЕХО) булоприйнято в 1963 році як назва нового бренду напередодніміжнародноїекспансії. Цяназвабулазапозичена з грецькоїміфології (ім'янімфи) і прийнято у зв'язку з випускомпершоїланцюгової пили CS-80 випущеної в цьому ж 1963 році.Потім, один за одним пішливипускиіншоїпродукції ECHO, і сьогодніринок бренду простягаєтьсявідлісів до містЯпонії і відЯпонії в усікраїнисвіту. Компанія ECHO INCORPORATED була заснована в США в 1972 р і в даний час маєтвердурепутацію одного з лідируючихсвітовихбрендів по випуску садового інвентарю та обладнання. В даному розділі ви можете ознайомитися з повітродувками цієї компанії. Цей прилад стає незамінним помічником в першу чергу на присадибних ділянках, парках, для упорядкування та збору опалого листя або будь якого іншого сміття, а такого його збору.Видатні характеристики повітродувок Echo роблять їх популярними не тільки серед власників власних будинків і котеджів, а й серед працівників комунальних служб, які професійно займаються очищенням великих площ від міського сміття. У нас представлені дві самі популярні моделі повітродувок це PB-2155 та PB-770. Недорога і надійна повітродувка ECHOPB-2155 з функцією садового пилососа ідеально підходить для збору опалого листя, скошеної трави та сміття з газонів, доріжок та інших майданчиків присадибної ділянки. Навіть наймолодша в модельному ряді компактна і легка повітродувка Echo РВ-2155 хоббі класу має двигун потужністю в 0,51 кВт, що цілком достатньо, щоб впоратися з будь-якими роботами.  За рахунок ергономічної конструкції та великої потужності має велику популярність серед комунальних  служб.
Професійнийповітродувний заплічних пристрій Echo РВ-770 є одним з найпотужніших у своєму класі. Потужність двигуна становить 3,14 кіловата, що дозволяє створити потік повітря, швидкістю до 93 м / сек., який як ураган знесе будь яке накопичення сміття або будь якого іншого бруду, пилу, мілкого каміння, листя і т.д.. Сьогодні, цей пристрій являється самим ергономічним, технологічним та економічним на ринку. Він створений для безвідмовної праці у найважчих умовах для максимальної продуктивності. Та є лідером у своєму класі. Звертайтеся до нас за контактами які вказані у нас на сайті. Будемо раді вам допомогти.

T&S © 2021