SABER SC-52 ECHO CS-4200ES ECHO CS-352ES SABER SC-45ES ECHO CS-510 ECHO CS-600 GATOR GS-52

Інструмент для клепання ланцюга

Всі виробники TECOMEC OREGON SABER
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Конус для розклепування ланцюга. (Saber)
Конус розклепувальний - універсальний,  для розклепування будь-яких бензопильних ланцюгів  Використовується для розклепуваня ланцюга в бухтах так і для ремонту готових ланцюгів. Діаметр - 10 мм Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 103.90.грн
Матриця для розклепування ланцюга. (Saber)
Опора для розклепування ланцюга - універсальна Використовується для бензопильних ланцюгів з різним кроком Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 207.81.грн
Пристрій зклепувальний Saber для бензопильних ланцюгів.
Професійний зклепувальний пристрій - універсальний Разклепувальний верстат Saber 15-064, служить для з'єднання ланок пильних ланцюгів з кроком 1/4 "; 0,325"; 3/8 "і 0,404". - Використовується для професійного виготовлення і ремонту пильних ланцюгів. - Швидко і надійно з'єднує ланки ..
Ціна: 1,598.15.грн
Пристрій розклепувальний Saber для бензопильних ланцюгів.
Професійний розклепувальний станок Saber 15-064 - (універсальний) Використовується для розклепування (випресовування) заклепок всіх видів бензопильних ланцюгів з кроком  1/4 "; 0,325"; 3/8 "і 0,404" товщиною від 1,2 - 2 мм. (0,043'' - 0.080")  Служить для професійного ремон..
Ціна: 1,598.15.грн
Пристрій розклепувальний для бензопильних ланцюгів (TECOMEC)
Виробник - TECOMEC Італія ..
Ціна: 3,681.60.грн
Ручка зклепувальна D5.5 (TECOMEС)
Ручка зклепувальна до зклепувальних станків (OREGON, TECOMEC, SABER)  Виробник - TECOMEC Італія ..
Ціна: 407.33.грн
Шестигранник зклепувальний, тип B, 1/4", .325" L 12мм. до станку Saber
Шестигранник зклепувальний до станку Saber 15-064 http://ts-1.com.ua/rashodnye-k-benzopilam/vse-dlya-klepaniya/pristrij-zklepuvalnij:                      - Пристрій зклепувальний для бензопильних ланцюгів Шестигранник зклепувальний ..
Ціна: 69.27.грн
Ручка зклепувальна Saber для 1/4, 0,325"
Ручка зклепувальна Saber для клепання ланцюгів:             1/4,           0,325"  Підходить до станків виробництва Saber так ОREGON Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 55.42.грн
Шестигранник зклепувальний Saber 0.325, 3/8LP (довгий, тип OREGON)
Шестигранник зклепувальний Saber:  0.325,  3/8LP Тип -  OREGON (довгий 22мм.) - для станків OREGON, TECOMEC Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 99.52.грн
Шестигранник зклепувальний Saber 1/4, .404, (довгий, тип OREGON)
Шестигранник зклепувальний Saber:  1/4,  .404, Тип -  OREGON (довгий 22мм.) - для станків OREGON, TECOMEC Виробнича компанія Saber - Сербія ..
Ціна: 99.52.грн
Компанія Трейд-Сервіс-1 пропонує своїм клієнтам широкий вибір якісного клепального інструменту та комплектуючих частин. Ми пропонуєм вашій увазі зклепувальне і розклепувальне приладдя таких брендів як Oregon,Tecomec , Saber які зарекомендували себе як якісний інструмент який відповідає вимогам найвибагливіших користувачів. Клепальний станок це механічний пристрій для з'єднання ланок пильних ланцюгів будь-яких типів і розмірів. Дозволяє робити ремонт ланцюгів практично в будь-яких умовах.В асортименті нашої компанії ви знайдете якісні заклепувальні станки  які виготовляються з високоякісної сировини та новітніх технологій відповідно до  промислових стандартів . Вони представлені в декількох моделях відповідно до потреб користувачів. Наші заклепувальні станки будуть до вподоби клієнта і задовольнять всі його вимоги оскільки вони є міцними ,мають чудову якість ,ергономіку  з ними не виникає проблем у роботі. Також в нашому асортименті є розклепувальні станки які виготовляються з використанням новітніх інструментів під пильним наглядом спеціалістів. Пропоновані нами продукти задовольнять потреби різних користувачів і цінуються за їх продуктивність ,безпеку у використанні та безвідмовність у роботі.  В асортименті клепальних інструментів присутні також конус розклепувальний , шестигранник зклепувальний  матриця для розклепування ланцюгів та деталі станків які є взаємозамінні. Всі деталі є виключно високої якості у виготовленні яких використовуються новітні технології. Ми завжди прагнемо дати клієнтам товар високої якості який буде зручним у повсякденній роботі та  довговічний у використанні. Користуючись нашими брендами  ви отримуєте задоволення від роботи ,якісний інструмент за помірними цінами. Наш асортимент задовольнить найвибагливішого покупця.

 • 5. OREGON
 • VINI
 • 2. SABER
 • VALLORBE
 • 3. ECHO
 • ZAMA
 • 4. GATOR
 • TECOMEC
 • SKF
 • AIP
 • PMG
 • METEOR
 • TILLOTSON
 • SPEED FRANCE
T&S © 2019