SABER SC-52 ECHO CS-4200ES ECHO CS-352ES SABER SC-45ES ECHO CS-510 ECHO CS-600 GATOR GS-52
 • 5. OREGON
 • VINI
 • 2. SABER
 • VALLORBE
 • 3. ECHO
 • ZAMA
 • 4. GATOR
 • TECOMEC
 • SKF
 • AIP
 • PMG
 • METEOR
 • TILLOTSON
 • SPEED FRANCE

Леcка для мотокос виробництва компанії SPEED FRANCE

Для того щоб  техніка працювала  довго та ефективно, рекомендуємо вам придбати якісну струну до мотокіс.  Саме струна  Speed France є однією з найякісніших  на ринку України.
Професійна мотокоса  з нашою струною впорається навіть з густою травою і  чагарниками, тому не бійтеся використовувати її в екстремальних умовах.
Ви можете вибрати струну для побутової або професійної мотокоси. Вибір залежить від того, де і для чого ви збираєтеся її використовувати..   Що стосується товщини струни, вона повинна бути больше2,4 мм.- нею користуються працівники комунальних служб і у сфері сільського господарства  Для побутового використання достатньо струни від  1,3мм. до 2,0мм. в діаметрі.
Без чого не обійдеться  жодна модель обладнання, яка косить траву-правильно без  ріжучої частини - струни для мотокоси. Без  неї агрегат просто не зможе  впоратися  із завданням і не буде повноцінно функціонувати.         
 Залежно від моделі обладнання використовуються різні діаметри струни.  Струна  для мотокоси використовується, як ріжучий предмет. Саме від її вибору залежить ефективність виконаної роботи і функціональність мотокоси. Якщо підібрати  невідповідну струну, мотокоса не буде повноцінно працювати і ви отримаєте зовсім вже інший результат. 
Струна  косильна  Speed France використовується  для того, щоб косити , будь-яку траву.  
Кожна модель мотокоси повинна працювати з струною, що має певний діаметр. Розмір діаметра може відрізнятися, але в не надто сильному діапазоні . Конкретна цифра вказана в інструкції, яка йде до моделі мотокоси, яку ви придбали. Використовувати невідповідну за розміром струну можна, але  це може спровокувати поломку. Струна для мотокоси, яка буде  дуже тонка порветься, а товста перегріє двигун. Уважно  вивчіть інструкцію, і тільки після цього здійснюйте покупку. Як тільки ви помітите, що струна  для  мотокоси стерлася і косить вже не так добре, як раніше, задумайтеся про її заміну. Від якості струни і її виду залежить те, наскільки  добре вона буде справлятися з обсягом  робіт. Струна може стиратися, тому її потрібно періодично міняти на нову, а значить купити струну для мотокоси про запас, дуже  хороша ідея.
Якщо у вас виникли труднощі з вибором струни, рекомендуємо звернутися до фахівців. Також ви можете зателефонувавши до нас, отримати інформацію  про те, якого діаметру струна вам  потрібна. Не намагайтеся купувати, будь-яку струну  навмання, ви можете зламати мотокосу, і її ремонт обійдеться вам набагато  дорожче, ніж консультація у фахівця. 
Як тільки ви помітите, що струна для мотокоси стерлася і косить вже не так добре, як раніше, задумайтеся про її заміну. Від якості струни і її виду залежить те, наскільки добре вона буде справлятися з обсягом  робіт. Не можна отримати хороший результат, якщо не купити струну Speed France – для вашої мотокоси. 
 Якщо ви не знаєте,  де придбати якісну струну для  мотокіс, рекомендуємо звернутися до менеджера Трейд-Сервіс-1. 
 Замовивши струну, ви отримаєте її вже через 1 день. 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Струна косильна (Квадрат) SPEED FRANCE 2,4мм бухта 69м
SPEED FRANCE Форма струни                        - квадрат Колір                                       - помаранчевий Діаметр     ..
385.47.грн
Струна косильна (Квадрат) SPEED FRANCE 2,4мм бухта 770м
SPEED FRANCE Форма струни                        - квадрат Колір                                       - помаранчевий Діаметр     ..
3,207.26.грн
Струна косильна (Квадрат) SPEED FRANCE 2,4мм. моток 15м
SPEED FRANCE Форма струни                        - квадрат Колір                                       - помаранчевий Діаметр     ..
106.48.грн
Струна косильна (Квадрат) SPEED FRANCE 3,3мм бухта 32м
SPEED FRANCE Форма струни                        - квадрат Колір                                       - чорний Діаметр    ..
385.47.грн