Фільтра повітряні до бензопили, мотокоси та мотоблока

Уточнити пошуковий запит

Бензопила це серйозне обладнання, яке може бути як ефективним, так і небезпечним. Пила в більшості випадків працює на максимальній продуктивності протягом декількох годин і незавжди в найкращих умовах. Тому більшість бензопил  вимагають заміни повітряного фільтру  хоча б один раз на рік, але також непогано очистити його приблизно через п'ять годин  використання. Брудний повітряний фільтр може викликати суттєву втрату потужності і нестабільність роботи.  Коли потік повітря з фільтра зменшується  більшість карбюраторів  збільшують кількість палива у суміші. Тому ми розкажемо Вам, як правильно очистити, або замінити повітряний фільтр.  Основні кроки , які необхідно зробити для заміни , або очистки повітряного фільтру наступні:

1. Визначити місце розташування повітряного фільтру.  Дизайн кожної бензопили трохи відрізняється. Більшість виробників розміщують повітряний фільтр за двигуном, в задній частині бензопили.


2.Зняття фільтру. Більшість  повітряних фільтрів некріпиться додатковими гвинтами, а просто знімаються із свого місця. Однак є винятки ( Наприклад: Husqvarna 137,142).

3.Очистка повітряного фільтру.Для правильного очищення повітряного фільтра, його необхідно обов'язкого повністю зняти з бензопили і  промити. Просто “продути” фільтр і видалити поверхневий бруд не достатньо, потрібно очистити фільтр всередині. Найкраще мити фільтри у негорючому миючому розчині, наприклад, у воді з милом. Мити потрібно спочатку у теплому розчині, потім у холодній воді. Використання нежорсткої щітки для чищення поверхонь фільтра значно покращить результат.

4.Очистка кришки повітряного фільтру. Щоб запобігти потраплянню бруду і сміття у чистий повітряний фільтр, обов'язкого необхідно також очитити пластикову кришку, яка закриває фільтр . Помістіть її  в гарячий мильний розчин. Після того, як усі чатини  кришки будуть чисті можна промити їх у холодній воді.

5.Заміна повітряного фільтру. Промитий фільтр обов'язково має висохнути перед повторним використанням. Вже сухі кришку і фільтр встановлюємо на місце при цьому непотрібно надто сильно закручувати гвинти. Однією з переваг повітряних  фільтрів, які пропонує Трейд-сервіс-1 є повна відповідність усіх елементів оригіналу, це нестворює додаткових проблем з установкою.  Спеціалісти Трейд-сервіс-1 рекомендують огляд повітряного фільтра при кожній заправці. Якщо виявлено пошкодження це є вірною ознакою того, що його потрібно замінити. Також непогано мати кілька фільтрів і чергувати їх використання.  Регулярна заміна єдиний спосіб забезпечити хорошу фільтрацію і максимальну продуктивність двигуна. 

T&S © 2021